







Spencer Trailers, Inc.
www.spencertrailers.com
spencertrailers@sbcglobal.net
291 West State Rd 46
Spencer, IN, 47460
(812) 829-0226
| VIN: | 1Z9Z971360226C022 |
| Condition: | New |
| Year: | |
| Manufacturer: | Zimmerman |
| Model: | $5,300.00 |
| Floor Length: | 136" or 11' |
| Width: | 97" or 8' |
| Payload Capacity: | 0.00 lbs |
| Axle Capacity: | 0.00 lbs |
| Color: | Black |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.