Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: spencertrailers@sbcglobal.net | ![]() |
Featured Image | Description |
| 97″ Wide
136″ Long
49″ Welded Headache Rack 1/8″ Steel Tread Deck Plate Double 4″ Steel Channel Frame 30000 lb Rated B & W Turnoverball Gooseneck Hitch Heavy Wall C Type Steel Channel Around the Perimeter 20000 lb Rated Rear Receiver Hitch Steps by the Rear Receiver Hitch Rub Rail Stake Pockets 7 Way Round Electric Plug Sealed Wiring Harness LED Lights Mudflaps, Wiring Harness, and Mounting Brackets Included in Price **Photos are of 2 stacked truck beds, this bed is the top one** !!! 3% CONVENIENCE FEE FOR CREDIT CARD !!! |
| VIN: | 1Z9Z971360226C022 |
| Condition: | New |
| Year: | |
| Manufacturer: | Zimmerman |
| Model: | $5,300.00 |
| Floor Length: | 136" or 11' |
| Width: | 97" or 8' |
| Payload Capacity: | 0.00 lbs |
| Axle Capacity: | 0.00 lbs |
| Color: | Black |
| Price: | $5,300.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=26C022 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.