Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: [email protected] | ![]() |
Featured Image | Description |
| | 6′ Wide !!! 3% CONVENIENCE FEE FOR CREDIT CARD !!!
|
| VIN: | 721BE1217TW202736 |
| Condition: | New |
| Year: | 2026 |
| Manufacturer: | Darkhorse Cargo |
| Model: | DHW6X12SA30 |
| Floor Length: | 144" or 12' |
| Width: | 72" or 6' |
| Weight: | 1635.00 lbs |
| GVWR: | 2990.00 lbs |
| Payload Capacity: | 1355.00 lbs |
| Axle Capacity: | 3500.00 lbs |
| Color: | Silver |
| Price: | $5,250.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=202736 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.