Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: [email protected] | ![]() |
Featured Image | Description |
| 83″ Wide !!! 3% CONVENIENCE FEE FOR CREDIT CARD !!! Delivery Available- Call for a Quote |
| VIN: | 5M4LU1424TF052960 |
| Condition: | New |
| Year: | 2026 |
| Manufacturer: | Liberty |
| Model: | LU7K83X14C4 |
| Floor Length: | 168" or 14' |
| Width: | 83" or 6' |
| Weight: | 1850.00 lbs |
| GVWR: | 7000.00 lbs |
| Payload Capacity: | 5150.00 lbs |
| Axle Capacity: | 3500.00 lbs |
| Color: | Black |
| Price: | $4,350.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=052960 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.