Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: [email protected] | ![]() |
Featured Image | Description |
| 6' Wide |
| VIN: | 5WMBF1013T1017218 |
| Condition: | Used |
| Year: | 2026 |
| Manufacturer: | Used |
| Model: | 610ODSA30 |
| Floor Length: | 120" or 10' |
| Width: | 72" or 6' |
| GVWR: | 2990.00 lbs |
| Payload Capacity: | 2990.00 lbs |
| Axle Capacity: | 3000.00 lbs |
| Color: | Aluminum |
| Price: | $3,300.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=017218 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.