Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: spencertrailers@sbcglobal.net | ![]() |
Featured Image | Description |
| 78" Wide |
| VIN: | 5JW1U1216L2262760 |
| Condition: | Used |
| Year: | 2020 |
| Manufacturer: | Used |
| Model: | ST7812SATEB078 |
| Floor Length: | 144" or 12' |
| Width: | 78" or 6' |
| GVWR: | 7800.00 lbs |
| Axle Capacity: | 7000.00 lbs |
| Color: | Black |
| Price: | $3,750.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=262760 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.