Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: spencertrailers@sbcglobal.net | ![]() |
Featured Image | Description |
| 84″ Wide Fits Best: Ford '16 and Under, Ram 2500 ’13 and Under , Ram 3500 ’12 and Under, Chevy **Photos are of 2 stacked truck beds, this bed is the bottom one** |
| VIN: | 1Z9Z841020126A019 |
| Condition: | New |
| Year: | |
| Manufacturer: | Zimmerman |
| Model: | 6000XL-8102 |
| Floor Length: | 102" or 8' |
| Width: | 84" or 7' |
| Axle Capacity: | 0.00 lbs |
| Color: | Aluminum |
| Price: | $4,950.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=26A019 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.