Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: spencertrailers@sbcglobal.net | ![]() |
Featured Image | Description |
| 84″ Wide 3% CONVENIENCE FEE FOR CREDIT CARD !!! **Photos are of two stacked truck beds, this truck bed is the top one** |
| VIN: | 1Z9Z840841025A505 |
| Condition: | New |
| Year: | |
| Manufacturer: | Zimmerman |
| Model: | 6000XL-8084 |
| Floor Length: | 84" or 7' |
| Width: | 84" or 7' |
| Payload Capacity: | 0.00 lbs |
| Axle Capacity: | 0.00 lbs |
| Color: | Aluminum |
| Price: | $4,600.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=25A505 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.