Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: [email protected] | ![]() |
Featured Image | Description |
| 7' Wide !!! 3% CONVENIENCE FEE FOR CREDIT CARD !!! Delivery Available – Call for a Quote |
| VIN: | 7RXTE122XTA224508 |
| Condition: | New |
| Year: | 2026 |
| Manufacturer: | United Trailers |
| Model: | UJ-712TA35-8.5 |
| Floor Length: | 144" or 12' |
| Width: | 84" or 7' |
| Weight: | 2200.00 lbs |
| GVWR: | 7000.00 lbs |
| Payload Capacity: | 4800.00 lbs |
| Axle Capacity: | 3500.00 lbs |
| Color: | Silver |
| Price: | Only $8,400.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=224508 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.