Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: spencertrailers@sbcglobal.net | ![]() |
Featured Image | Description |
| 82" Wide !!! 3% CONVENIENCE FEE FOR CREDIT CARD !!! Delivery Available - Call for a Quote |
| VIN: | 5JWEX2622TN615057 |
| Condition: | New |
| Year: | 2026 |
| Manufacturer: | H&H |
| Model: | HEX8220-BP-070 |
| Floor Length: | 240" or 20' |
| Width: | 82" or 6' |
| Weight: | 1990.00 lbs |
| GVWR: | 7000.00 lbs |
| Payload Capacity: | 5010.00 lbs |
| Axle Capacity: | 3500.00 lbs |
| Color: | Black |
| Price: | $7,450.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=615057 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.