Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: [email protected] | ![]() |
Featured Image | Description |
| Originally $28,300 PACESETTER EDITION !!! 3% CONVENIENCE FEE FOR CREDIT CARD !!! Delivery Available - Call for a Quote |
| VIN: | 46UDD1621S1302048 |
| Condition: | New |
| Year: | 2025 |
| Manufacturer: | Diamond C Trailers |
| Model: | LPT210 16X82 |
| Floor Length: | 192" or 16' |
| Width: | 82" or 6' |
| Weight: | 6560.00 lbs |
| GVWR: | 23000.00 lbs |
| Payload Capacity: | 16440.00 lbs |
| Axle Capacity: | 10000.00 lbs |
| Color: | Black |
| Price: | $23,550.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=302048 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.