Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: spencertrailers@sbcglobal.net | ![]() |
Featured Image | Description |
| 97" Wide Fits Best: Ford 17 and Up **Photos are of two stacked beds. This bed is the bottom one** |
| VIN: | 1Z9ZS971142408745 |
| Condition: | New |
| Year: | |
| Manufacturer: | Zimmerman |
| Model: | 3000XL-9114 |
| Floor Length: | 114" or 9' |
| Width: | 97" or 8' |
| Payload Capacity: | 0.00 lbs |
| Axle Capacity: | 0.00 lbs |
| Color: | Black |
| Price: | $4,850.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=408745 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.