Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: spencertrailers@sbcglobal.net | ![]() |
Featured Image | Description |
| 84″ Wide FITS BEST: Ram 2500 '14 And Up, Ram 3500 '13 And Up **Photos are of 4 stacked units. This unit is the one on top** |
| VIN: | 1Z9ZS840842045478 |
| Condition: | New |
| Year: | |
| Manufacturer: | Zimmerman |
| Model: | 3000XL-8084 |
| Floor Length: | 84" or 7' |
| Width: | 84" or 7' |
| Axle Capacity: | 0.00 lbs |
| Color: | Black |
| Price: | $4,150.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=405478 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.