Spencer Trailers, Inc. Phone: (812) 829-0226 291 West State Rd 46 Spencer, IN 47460 Email: spencertrailers@sbcglobal.net | ![]() |
Featured Image | Description |
| 84" Wide !!! 3% CONVENIENCE FEE FOR CREDIT CARD !!! |
| VIN: | 1Z9ZS841022402167 |
| Condition: | New |
| Year: | |
| Manufacturer: | Zimmerman |
| Model: | 3000XL-8102 |
| Floor Length: | 0" or 0' |
| Width: | 0" or 0' |
| Weight: | 0.00 lbs |
| GVWR: | 0.00 lbs |
| Payload Capacity: | 0.00 lbs |
| Axle Capacity: | 0.00 lbs |
| Color: | Black |
| Price: | $4,300.00 |
| Product URL: | https://www.spencertrailers.com/all-inventory/?stock=402167 |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.