













102″ Wide
40′ Long (35′ + 5′ Dovetail with MAX Ramps)
23900 lb GVWR
Gooseneck Coupler
Good Brakes
Front Step
Slide Track with Ratchets and Straps
Spare Tire
!!! 3% CONVENIENCE FEE FOR CREDIT CARD !!!
Spencer Trailers, Inc.
www.spencertrailers.com
spencertrailers@sbcglobal.net
291 West State Rd 46
Spencer, IN, 47460
(812) 829-0226
| VIN: | 16V3F4828P6282764 |
| Condition: | Used |
| Year: | 2023 |
| Manufacturer: | Used |
| Model: | |
| Floor Length: | 480" or 40' |
| Width: | 102" or 8' |
| GVWR: | 23900.00 lbs |
| Payload Capacity: | 23900.00 lbs |
| Axle Capacity: | 0.00 lbs |
| Color: | Black |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.