








83″ Wide
18′ Long
2- 3500 lb Axles
Electric Brakes
7000 lb GVWR
2 5/16″ adjustable Coupler
7k Jack
48″ Rear Gate with Extra Uprights
Stake Pockets
Spare Tire
Spare Tire Mount
Treated Wood Decking
LED Lights
**Good Condition**
!!! 3% CONVENIENCE FEE FOR CREDIT CARD !!!
Spencer Trailers, Inc.
www.spencertrailers.com
spencertrailers@sbcglobal.net
291 West State Rd 46
Spencer, IN, 47460
(812) 829-0226
| VIN: | 5M4LU182XRF041822 |
| Condition: | Used |
| Year: | 2024 |
| Manufacturer: | Used |
| Model: | LU7K 83X18 |
| Floor Length: | 216" or 18' |
| Width: | 83" or 6' |
| GVWR: | 7000.00 lbs |
| Payload Capacity: | 7000.00 lbs |
| Axle Capacity: | 3500.00 lbs |
| Color: | Black |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.