





5′ Wide
8′ Long
3500 lb Axle
3000 lb GVWR
Solid Sides
Ramp Gate
Covered Spare Tire
Wood Floor
!!! 3% CONVENIENCE FEE FOR CREDIT CARD !!!
Spencer Trailers, Inc.
www.spencertrailers.com
spencertrailers@sbcglobal.net
291 West State Rd 46
Spencer, IN, 47460
(812) 829-0226
| VIN: | 5M4PU081X8F005887 |
| Condition: | Used |
| Year: | 2008 |
| Manufacturer: | Used |
| Model: | |
| Floor Length: | 96" or 8' |
| Width: | 60" or 5' |
| Payload Capacity: | 0.00 lbs |
| Axle Capacity: | 0.00 lbs |
| Color: | Black |
Please enter your contact information and one of our representatives will get back to you with more infomation.